Instruktorzy

Poznajcie nasz zespół profesjonalistów:

Iwona Janiszewska
Iwona ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studia podyplomowe z historii tańca i fitnessu w Poznaniu, uzyskując tytuł zawodowy specjalista form taneczno-gimnastycznych i fitness. Ukończone studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w Warszawie. Uczestniczka szkoleń: afro dance, step, body ball, taniec współczesny, Zumba Instrucktor Network i zumba kids, instruktor pilates. Z fitnessem związana jest od 20 lat i ciągle pozytywnie ją zaskakuje, dąży więc do pogłębienia wiedzy praktycznej ulubionych form. Wyzwaniem dla niej jest kształtowanie nawyku ruchowego wśród ludzi, aby zdrowie stało się wartością największą.

********

Anita Zalewska
Anita jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jej zainteresowania to oczywiście sport. Uczestnik wielu półmaratonów organizowanych w Polsce. Swój wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek, szukając nowych, ciekawych form ruchowych podnoszących kondycję    i formę, którą wykorzystuje na swoich zajęciach. W pracy z ludźmi ceni sobie profesjonalizm i świadomość własnego ciała, jak i dobrą zabawę. Za cel stawia sobie energetyczny klimat na zajęciach oraz efekty dla ciała i duszy.

********

Magdalena Orłowska
Magda ukończyła Turystykę i Rekreację na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pięć lat temu, za namową swojej mamy trafiła na pierwsze zajęcia zumby.    W tych zajęciach znalazła wszystko to co w życiu lubi i co sprawia, że zumba stała się jej ulubioną aktywnością fizyczną. Tytuł instruktora zumby uzyskała na szkoleniu Zumba Instruktor Network. Muzyka, taniec i możliwość spotkania ludzi jak i praca z nimi sprawia jej ogromną satysfakcję.

*******