Instruktorzy

Poznajcie nasz zespół profesjonalistów:

Iwona Kuźma
Iwona ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studia podyplomowe z historii tańca i fitnessu w Poznaniu, uzyskując tytuł zawodowy specjalista form taneczno-gimnastycznych i fitness. Ukończone studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w Warszawie. Uczestniczka szkoleń: afro dance, step, body ball, taniec współczesny, Zumba Instrucktor Network i zumba kids. Z fitnessem związana jest od 20 lat i ciągle pozytywnie ją zaskakuje, dąży więc do pogłębienia wiedzy praktycznej ulubionych form. Wyzwaniem dla niej jest kształtowanie nawyku ruchowego wśród ludzi, aby zdrowie stało się wartością największą.

Anita Zalewska
Anita jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jej zainteresowania to oczywiście sport. Uczestnik wielu półmaratonów organizowanych w Polsce. Swój wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek, szukając nowych, ciekawych form ruchowych podnoszących kondycję i formę, którą wykorzystuje na swoich zajęciach. W pracy z ludźmi ceni sobie profesjonalizm i świadomość własnego ciała, jak i dobrą zabawę. Za cel stawia sobie energetyczny klimat na zajęciach oraz efekty dla ciała i duszy.

Klaudia Laskowska
Klaudia ukończyła studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z tytułem mgr inż. ochrony środowiska. Jest instruktorem Zumba Fitness i instruktorem Open Mind Fitness dla dzieci. Na swoich zajęciach udowadnia, że zumba to wspaniała zabawa bez ograniczeń wiekowych, a przy okazji przynosi pozytywne efekty zdrowotne. Klaudia promuje zdrowy styl życia, czas wolny spędza aktywnie, kocha sporty zimowe. Na zajęciach zadba o Twoją kondycję fizyczną, sylwetkę i tanecznym krokiem wprowadzi Ciebie we wspaniały nastrój.

Magdalena Orłowska
Magda ukończyła turystykę i rekreację na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. 5 lat temu za namową swojej mamy trafiła na pierwsze zajęcia zumby. W tych zajęciach znalazła wszystko to co w życiu lubi i co sprawia, że zumba stała się jej ulubioną aktywnością fizyczną. Tytuł instruktora zumby uzyskała na szkoleniu Zumba Instruktor Network. Muzyka, taniec i możliwość spotkania ludzi jak i praca z nimi sprawia jej ogromną satysfakcję.