Instruktorzy

You are here: Home / Instruktorzy

Poznajcie nasz zespół profesjonalistów

Iwona Kuźma

Iwona ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, studia podyplomowe z historii tańca i fitnessu w Poznaniu, uzyskując tytuł zawodowy- specjalista form taneczno-gimnastycznych i fitness.Ukończone studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w Warszawie.Uczestniczka szkoleń: afro dance,step,body ball,taniec współczesny, Zumba Instrucktor Network i zumba kids.Z fitnessem związana jest od 20 lat i ciągle pozytywnie ją  zaskakuje, dąży więc do pogłębienia wiedzy praktycznej ulubionych form.Wyzwaniem dla niej jest kształtowanie nawyku ruchowego wśród ludzi, aby zdrowie stało się wartością największą.

Anita Zalewska

Anita jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness-nowoczesne formy gimnastyki.Jej zainteresowania to oczywiście sport.Uczestnik wielu półmaratonów organizowanych w Polsce.Swój wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek, szukając nowych, ciekawych form ruchowych podnoszących kondycję i formę, którą wykorzystuje na swoich zajęciach.W pracy z ludźmi ceni sobie profesjonalizm i świadomość własnego ciała, jak i dobrą zabawę.Za cel stawia sobie energetyczny klimat na zajęciach oraz efekty dla ciała i duszy.

Iwona Kwiatkowska

Iwona ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku, jest trenerem II klasy pływania i instruktorem rekreacji o specjalności fitness-nowoczesne formy gimnastyki a także instruktorem Bokwa Fitness.Fitness jest jej pasją,z którym związana jest od ponad 10 lat.To styl życia, który daje jej poczucie spełnienia i satysfakcji.Ciągle doskonali swój warsztat, uczestnicząc w warsztatach i konwencjach fitness.

Klaudia Laskowska

Klaudia ukończyła studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z tytułem mgr inż. ochrony środowiska. Jest instruktorem Zumba Fitness i instruktorem Open Mind Fitness dla dzieci. Na swoich zajęciach udowadnia ,że zumba to wspaniała zabawa bez ograniczeń wiekowych, a przy okazji przynosi pozytywne efekty zdrowotne. Klaudia promuje zdrowy styl życia, czas wolny spędza aktywnie, kocha sporty zimowe.Na zajęciach zadba o Twoją kondycję fizyczną,sylwetkę i tanecznym krokiem wprowadzi Ciebie we wspaniały nastrój.

Katarzyna Nakielska

Kasia z wykształcenia jest technikiem farmaceutycznym a od 2016 roku,absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy o kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta SPA. Miłośniczka masaży relaksacyjnych. Uważa, że masaż to doskonałe remedium na stres i zmęczenie.Magiczny wpływ dotyku od wieków doceniany jest wśród ludzi, przywraca harmonię i równowagę organizmu. Masaż nie tylko odpręży Twoje ciało i rozluźni napięcia, ale pozytywnie wpłynie na emocję i psychikę.

Magdalena Orłowska

Magda ukończyła turystykę i rekreację na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.5 lat temu za namową swojej mamy trafiła na pierwsze zajęcia zumby.W tych zajęciach znalazła wszystko to co w życiu lubi i  co sprawia, że zumba stała się jej ulubioną aktywnością fizyczną.Tytuł instruktora zumby uzyskała na szkoleniu Zumba Instruktor Network.Muzyka, taniec i możliwość spotkania ludzi jak i praca z nimi sprawia jej ogromną satysfakcję.